29 Stycznia 2007
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Franciszek Salezy,
Gilda, Hanna,
Walerian, Waleriana,
Waleriusz, Zdzisław
Do końca roku zostało 337 dni.

Ankieta

Czy wierzysz w istnienie pozaziemskiej cywilizacji?
 

Statystyki

Odwiedzających: 335510
Artykuly uzytkownika inż. Andrzej J. Kraśnicki w serwisie eioba.com
Stowarzyszenie Wyższej Użyteczności: GRAWITACJA
Autor: Andrzej Kraśnicki   
Czy jesteście w stanie sobie wyobrazić dzisiejsze życie bez elektryczności? Wystarczy, że na krótko z jakiegoś powodu zabraknie prądu elektrycznego. Gasną żarówki, przestają palić się latarnie - miasto i domy pogrążają się w mroku. Windy zatrzymują się między piętrami, gasną telewizory, komputery, głuchną telefony, rozmrażają się lodówki.

Następuje paraliż cywilizacyjny miasta. A przecież niecałe 200 lat temu nikt w ogóle nie słyszał o elektryczności. A istniała od zawsze!
Obecnie ludzkość stoi przed jeszcze większym wyzwaniem. Nazywa się ono GRAWITACJA!

Opanowanie nieprzebranych źródeł energii grawitacyjnej umożliwi ludziom całkowitą zmianę transportu naziemnego, lotniczego i morskiego.

Nie wykluczone, że otworzy również ludzkości drogę do gwiazd i odległych galaktyk, gdyż podróże te będą się odbywały na zupełnie innych zasadach.

Czysta, krystaliczna energia grawitacyjna oczyści skażone płuca Ziemi.

Człowiek, który tego dokona będzie największym Geniuszem w dziejach ludzkości !!!

Odkrycie to jest nieuchronne. Musi nastąpić - pytanie tylko: kiedy?

Dlatego, aby przyspieszyć dokonanie tego wiekopomnego odkrycia organizujemy Stowarzyszenie Wyższej Użyteczności: GRAWITACJA.

Stowarzyszenie to będzie miało na celu wspieranie jak również organizowanie działalności odkrywczej, poszukiwawczej i naukowej umożliwiającej praktyczne opanowanie sił grawitacji. Będą organizowane konkursy poszukiwawcze młodych, genialnych ludzi zajmujących się naukowym badaniem tego zagadnienia. W dalszej perspektywie Stowarzyszenie chce koordynować prace nad grawitacją. Działalność ta będzie prowadzona w miarę posiadanych sił i środków.
 

Polecamy

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!