Advertisement

Ankieta

Czy wierzysz w istnienie pozaziemskiej cywilizacji?
 

Statystyki

Odwiedzających: 328812
Artykuly uzytkownika inż. Andrzej J. Kraśnicki w serwisie eioba.com
Nowe Imperium Zła
Autor: Andrzej Kraśnicki   
Upadło stare Imperium Zła, które nazywało się Związek Radziecki - powstało nowe. Nowe Imperium Zła nazywa się:

KOMPLEKS PALIWOWO, ENERGETYCZNO- MOTORYZACYJNY !


Tak naprawdę to wcale ono /imperium/ nie jest takie nowe. Istnieje już od wielu, wielu lat, ale ostatnio coraz bardziej intensywnie działa i coraz mocniej i dotkliwiej odczuwamy skutki jego działania. Na własnej skórze i kieszeni.

To oni blokują wszelką działalność wynalazczą we wprowadzaniu do użytku nowych urządzeń wykorzystujących źródła wolnej, darmowej energii / Free Energy/, nowych silników zasilanych bateriami słonecznymi, orgonem, elektrycznością czerpaną wprost z otoczenia /Tesla/. Hamują skutecznie wdrażanie urządzeń poprawiających bezpieczeństwo w ruchu samochodowym.

To te wampiry piją ropę i krew ludzi ginących w Iraku, Afganistanie, Gruzji, na Bliskim Wschodzie i w wielu innych rejonach obfitych w ropę naftową. To o dostęp do źródeł ropy i innych zasobów energetycznych toczą się brudne wojny, w których giną tysiące niewinnych ludzi. To wokół wielomiliardowych interesów na paliwie płynnym wybuchła afera Orlenu.

Żyjemy w oceanie energii. Otacza nas prawdziwy, niezmierzony ocean wolnej, darmowej, wszędzie dostępnej, krystalicznie czystej energii elektrycznej i grawitacyjnej. Również energia słoneczna, wiatru, rzek, gorących źródeł może być ogólnie dostępna dla każdego człowieka.

Należy "tylko" zbudować odpowiednie odbiorniki.

Tesla np. jeździł tydzień po Nowym Yorku samochodem nie zasilanym żadnym paliwem. To znaczy - pobierał energię elektryczną bezpośrednio z otoczenia do silnika elektrycznego poprzez urządzenie własnej konstrukcji.

Nazwali go szarlatanem i hochsztaplerem. Zdenerwował się, zniszczył urządzenie i zaprzestał eksperymentów.

Tak działa lobby paliwowo-energetyczne.

O wielu przypadkach blokowania, wręcz utrudniania przy produkcji i wdrażaniu do użytku urządzeń zasilanych wolną energią mówili przyjaciele na spotkaniu we Wrocławiu z okazji Forum Niekonwencjonalnych Wynalazków /6,7 listopada br./

Po VIII UFO Forum, /również Wrocław marzec br./ miał się ukazać wywiad przeprowadzony ze mną przez dwóch redaktorów, jednego z Faktu, drugiego z Głosu Szczecińskiego. Temat wywiadu : "Polski inżynier chce budować silniki grawitacyjne". Porobili dużo zdjęć- wszystko zapisali.

I do dziś cisza! Kto zablokował sprawę, komu zależało, by artykuł nie ukazał się? Lobby paliwowo energetyczne ma długie ręce i dobry wywiad oraz wielu ludzi na swoich usługach. Ale ten artykuł - wywiad został jednak opublikowany. Ukazał się na stronie internetowej www.ndw.v.pl dzięki trójce moich młodych przyjaciół , Darii i Przemka Jewaków i Mieszka Ujmy.

Dzięki Wam za to, moi Drodzy Młodzi Przyjaciele. Dzięki za to, że macie odwagę publikować teksty, które mogą wielu wpływowym ludziom, pozbawionym skrupułów, - nie podobać się!

To dzięki takim Ludziom, jak Wy, jak Janusz Zagórski - prawda o działaniach naszych na rzecz budowy i upowszechniania urządzeń Free Energy może dotrzeć do szerokiego ogółu.

Jak w takim razie walczyć z tą hydrą paliwowo- motoryzacyjną, która blokuje postęp i rozwój naszej cywilizacji w imię swoich brudnych, śmierdzących spalinami interesów? Jak przeciwstawiać się zalewowi naszego świata, naszej Matki Ziemi samochodami starej konstrukcji , trującymi nas spalinami z miliardów rur wydechowych. Przecież za kilkadziesiąt, /a może kilkanaście/, lat nie będziemy mieli czym oddychać !

Należy hydrze podciąć żyły, odciąć źródła zasilania! Trzeba jak najwięcej urządzeń zasilanych wolną, czystą, darmową energią budować, stosować i

UPOWSZECHNIAĆ !!!

Jak najwięcej budować domowych, małych elektrowni - wiatrowych, słonecznych, wodnych, budować i stosować silniki orgonowe, silniki elektryczne Tesli. Zaapelować do społeczności w Linden o udostępnienie ich Thestastatiki do powszechnego użytku.

I wreszcie najważniejsza sprawa.

Rozpocząć zdecydowane, zakrojone na ogromną skalę prace badawcze i wdrożeniowe mające na celu zbudowanie silnika g r a w i t a c y j n e g o.

Dopiero, bowiem opanowanie tej ogromnej, wspaniałej, krystalicznie czystej energii pozwoli skierować naszą cywilizację na nowe tory rozwoju.


Pisałem szeroko o takich możliwościach i perspektywach w wielu artykułach na mojej stronie internetowej www.grawitacja.info, więc wszystkich zainteresowanych tam kieruję, nie będę się tu powtarzał. Chcę jedynie powiedzieć, że tak, jak elektryczność decyduje dziś o istnieniu naszej cywilizacji, tak jutro grawitacja otworzy gatunkowi ludzkiemu bramę do dobrobytu i innego, lepszego życia, a może nawet drogę do Innych Cywilizacji i Innych Światów!.

Odrębną sprawą jest zmodyfikowanie prawa aktualnie preferującego monopole energetyczno paliwowe i kartel motoryzacyjny.

Należy zlikwidować ustawy zabraniające korzystanie z własnych źródeł energii.

Trzeba je /ustawy i inne akty prawne/ zmodyfikować tak, by preferowały działania zmierzające do budowy urządzeń zasilanych Wolną Energią

Tylko takie skoordynowane, powszechne działanie może uwolnić nas, ludzi od raka, który nas opanował i toczy, a który wabi się:

KOMPLEKS PALIWOWO-ENERGETYCZNO MOTORYZACYJNY.


Warszawa listopad 2004 r. Inż. Andrzej Kraśnicki
 
« wstecz   dalej »

Polecamy

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!