Reklama

Ankieta

Czy wierzysz w istnienie pozaziemskiej cywilizacji?
 

Statystyki

Odwiedzających: 323991
Artykuly uzytkownika inż. Andrzej J. Kraśnicki w serwisie eioba.com
Noemi i latające dyski
Noemi i latające dyskiSzanowni odwiedzający,

informujemy, że dostępna jest pełna elektroniczna wersja książki "Noemi i latające dyski".

Jest to powieść z gatunku science fiction, poparta wnikliwie badanymi teoriami i hipotezami, dotyczącymi najnowszych technologii.

Tak o książce napisano w serwisie "Strefie NDW":

"Bohaterowie, czwórka astronautów, odkrywają przypadkiem na ciemnej stronie Księżyca wysoko rozwiniętą obcą cywilizację, opiekującą się Ziemianami. Rasa Demiurgów przyjmuje ich u siebie, ucząc ich zdolności takich jak telepatia czy przechodzenie przez ściany. Bohaterowie poznają historię Wszechświata i prawa nim rządzące, uzmysławiają sobie, jak ważnym elementem jest pomijana przez naukowców grawitacja. Demiurgowie chcą pomóc Ziemianom, ofiarowując wiedzę, która wyprzedza ludzką o wieki, a która ma zapobiec katastrofom oraz leczyć chorych na nieuleczalne choroby, jak AIDS. Warunkiem jest jednak zgoda narodów świata na całkowite rozbrojenie, służące niszczeniu istnień ludzkich i obietnica, że przekazane urządzenia medyczne i wiedza nie zostaną nigdy wykorzystane przeciwko innym istotom. Ofiarowany sprzęt ma również zostać sprawiedliwie podzielony pomiędzy wszystkie kraje. Czy władze wszystkich krajów będą skłonne przystać na taką ofertę?

Autor podkreśla grozę sytuacji wynikającej z istnienia tak potężnego arsenału broni atomowej i innych, o wiele silniejszych, jego zdaniem może on służyć jedynie do zabijania ludzi. Cywilizacja, która posiadałaby technologię, umożliwiającą przeskoczenie wielu lat świetlnych, opartą głównie na polach neutrino i zasadach grawitacji, bez trudu poradziłaby sobie z pociskami Ziemian. Dlatego też krytykuje plany zbrojeniowe wojsk oraz prace badawcze nad coraz nowszymi prototypami, służącymi do zabijania się nawzajem. A przecież pieniądze te mogłyby zasilić prace badawcze służące dla dobra ludzi!

Powieść posiada dużą wartość poznawczą, dzięki zawartemu w rozdziale siódmym raportowi sporządzonemu przez znanego ufologa M. Hassemanna. Raport ów zawiera potwierdzone istniejącą dokumentacją i zeznaniami świadków, niejednokrotnie wojskowych wysokiej rangi, opisy spotkań i wyniki badań pojazdów obcych i samych istot pozaziemskich, prawdopodobnie różnych ras!!! Dlatego też zachęcam do jej przeczytania nie tylko zwolenników fantastyki."


Już teraz możesz zamówić książkę w wersji elektronicznej. Książka jest przygotowana w postaci pliku PDF. Aby otrzymać książkę, należy wpłacić jedyne 5 zł na konto:

Tomasz Fabiszewski
Mogilno

12 1140 2004 0000 3402 3084 1036
BRE BANK SA (mBank)
BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej

a w tytule wpłaty należy wpisać:

NOEMI - oraz adres email do wysłania książki

Wszelkich informacji udzielamy również pod adresem email: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć - książkę w postaci załącznika wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie - bardzo proszę o wysłanie informacji na powyższy email o dokonaniu wpłaty a z pewnością przyspieszy to wysyłkę. Książkę można również zamówić poprzez aukcję internetową w serwisie Swistak.pl.
 
dalej »

Polecamy

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!